Hakkımızda

banner-kurumsal    MedLab Enerji ve Danışmanlık,    ülkemizde yenilenebilir (temiz) enerji alanında Güneş Enerji Santralleri ile ilgili proje çizimleri ve TEDAŞ onay süreç takibi  ,scada ve kurulum yapan ekibi ile uzmanlaşmış  Ankara’da ilk ofisini açmış bir teknoloji firmasıdır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda projenin tasarımından onay sürecine ve kuruluma kadar takibinin her aşamasında, müşterinin bilgilendirildiği ve sürece katıldığı bir politika benimsenmiştir.

Santral projelerinde kullanacak ekipmanlar, paydaşlarımızın çıkarları doğrultusunda değerlendirilip düşük maliyette maksimum verimlilik elde etme amacıyla bir çalışma firmamızda benimsenmektedir. Çalışmalarını bugün piyasa da aktif olarak kullanılan (Sketchup-Skelion, PVWATT,PVSOL,HOMER,PVSYST,ETAP) birçok program ile sümüle etmektedir. Bu nedenle proje ve kurulum süresince paydaşlar ile iş birliğinde bulunup hem süreçler hakkında bilgi vermek hemde verilecek kararlarda danışmanlık yapmak firmamızın benimsediği politikalar arasındadır.

Proje Takip Sistemine sahip firmamızda paydaşlarımıza oluşturduğumuz kullanıcı kodu ve şifresi ile projelerini takip etme, güncel bilgilerden haberdar olma olanağı sunmuş; kendi kalitesini ise bu uluslararası standartta kurmuş olduğu platformla rakiplerinin önüne geçmiştir. Uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışı ile genç,dinamik ve çalışkan ekibiyle MedLab Enerji ve Danışmanlık hizmetinizdedir.