Hizmetler

GleasonConsulD24aR02bP01ZL-Buchanan2b_icon

Lisanssız Elektrik Üretimi Yönetmeliği çerçevesinde GES(Güneş Enerji Sistemleri)  yatırımınızla ilgileniyoruz ve yatırımınıza en uygun projeyi, Tedaş Başvuruları da dahil olmak üzere hayata geçirmek istiyoruz. Gerçekleştirmek istediğiniz yatırım için sizlere, optimum verimlilikte fizibilite-maliyet analizini ve buna bağlı olarak proje fiyat teklifimizi ücretsiz olarak ulaştırabiliriz.

 

Çalışma alanlarımız;

*Saha fizibilite raporları,

*Sahalara Çağrı Mektubu çıkarma danışmanlığı,

*İmar çıkarma işlemleri,

*TEDAŞ Proje takip ve onayı,

*IPARD hibe danışmanlığı,

*GES,HES,RES,BES proje danışmanlığı,

*Sistem tasarım ve fizibilite raporları, (PVWATT,PVSYST,PVSOL,HOMER,SKETCHUP dünya standartlarında kullanılan program simülasyonları göz önüne alınarak)

*Maliyet ve amortisman süresi,(PVWATT,PVSYST,PVSOL,HOMER,SKETCHUP dünya standartlarında kullanılan program simülasyonları göz önüne alınarak)

*AG ve OG saha kablolama çalışmaları,

*Scada ve Uzaktan İzleme Sistemleri (OG ve AG izleme sistemleri)

*Scada Panosu

*Solar Sulama Sistemleri

*Şebekeden bağımsız Çatı Projeleri

*Şebeke Bağlantılı GES Santral Kurulumu

*Çatı GES Kurulumu

 

yapılmaktadır. Alanında uzman kişilerle yaptığımız her hizmet bugün enerji firmalarında bir ilk olan “Proje Takip Sistemi” ile yürütülmekte, projelerimizin  7/24 takibi tarafınızca gerçekleşmektedir. Bu sistemle size tanımlanan kullanıcı kodu ve parolası ile projenizin güncel bilgilerini takip edebilecek ve süreçte her türlü sorunuza cevap bulabileceksiniz. Firmamız her müşteri için bir mühendis atamakta ve haftalık raporlar halinde mevcut durum ve gelişmeler bildirilmektedir.

Bugüne kadar içinde yer aldığımız projelerden kazandığımız tecrübelerle öncelikle ahlak ilkesine ve sonrasında güvene önem vermekteyiz.

 

Ayrıntılı bilgi ve referanslar için iletişime geçiniz…